Office Password Breaker

Office Password Breaker 2.0

Odstraní ztracená hesla v souborech v MS Wordu a Excel velmi snadno
Hodnocení
4.2  (5 hlasů)
Váš hlas
Poslední verze:
2.0 (Zobrazit všechny)
Vývojář:
Password Unlocker Studio

Office Password Breaker integruje odstraňovač hesel ve Wordu a odstrańovač hesl v Excelu do jednoho snadného průvodce odstraňovače hesel. To umožňuje odstranit hesla okamžitě pro dokumenty aplikace Word a Excel vytvořené v MS Office 97-2003, bez ohledu na to, jak dlouhé a komplikované heslo je.

Dva v jednom to je Office Password nástroj pro obnovení hesla.

Office Password je integrován ve Wordu a Excelu a je silným programem obnovy hesel v Office, který může obnovit zapomenuté heslo pro Word / Excel 2003/2000/97.

Je mocným nástrojem s vysokou hodnotou pro obnovení hesel.

Dává téměř 100% záruku, že odebere zapomenutá hesla v MS Office Word a Excel 97/2000/2003 soubory (* .doc, * .xls).? Kromě toho, pro Vás 100krát odstraní ve Wordu / Excelu heslo v plné verzi.

Vysoká rychlost pro obnovení hesla.

Okamžitě odemknout zabezpečené soubory MS Office pomocí auto-vytváření kopie z nich během několika sekund, bez ohledu na délku hesla a složitost. Kopie dokumentu není chráněná heslem, zatímco heslo pro kopii souboru Excel je "999" ve výchozím nastavení.

Velmi snadný a bezpečný provoz.

Díky snadnému a intuitivnímu rozhraní, tento program na posílení obnovení hesla Office vám umožní snadno a bezpečně obnovit MS Office heslo s několika kliknutími. Žádné počítačové dovednosti nejsou potřebné a všechny soubory a dokumenty zachovávají svoji bezpečnost.

Souhrn hodnocení

Výhody

  • Jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní
  • Odstraní heslo chráněných souborů velmi rychle

Nevýhody

  • Vyžaduje aktivní připojení k Internetu aby pracoval správně
  • Je kompatibilní s MS Word a Excel pouze ovšem s verzí 97 až 2003
Informace aktualizovány: