Office Password Breaker

Office Password Breaker 2.0

Bardzo łatwo usuwa zapomniane hasła z plików MS Word i Excel
Ocena
5.0  (3 głosy)
Twój głos
Najnowsza wersja:
2.0 (Zobacz wszystkie)
Office Password Breaker łączy likwidatora haseł Word i Excel w jednym prostym kreatorze. Pozwala na natychmiastowe usuwanie haseł dla dokumentów Word i arkuszy Excel stworzonych w MS Office 97-2003, bez znaczenia jak długie i skomplikowane jest hasło.

2-w-1 narzędzie do biurowego odzyskiwania haseł.

Łączy w sobie zarówno likwidator haseł Word i Excel w jednym potężnym programie odzyskiwania haseł Office, który może odzyskać zapomniane hasło dla Worda/Excela 2003/2000/97.

Potężne narzędzie z dużymi możliwościami odzyskiwania.

Gwarantuje blisko 100% szans na odzyskanie hasła aby usunąć zapomniane hasło do plików MS Office Word i Excel 97/2000/2003 (*.doc, *.xls)? Ponadto, z pełną wersją możesz usunąć hasło z plików Word/Excel 100 razy.

Wysoka prędkość odzyskiwania hasła.

Natychmiastowo odblokuj zabezpieczone pliki MS Office poprzez automatyczne tworzenie ich kopii w ciągu kilku sekund, niezależnie od długości hasło i jego trudności. Kopia dokumentu Word nie jest chroniona hasłem, a dla kopii pliku Excel "999" jest domyślnym hasłem.

Bardzo proste i bezpieczne działanie.

Z prostym i intuicyjnym interfejsem, ten zaawansowany program odzyskiwania haseł Office pozwala Ci prosto i bezpiecznie odzyskać hasło do pliku MS Office za pomocą kilku kliknięć. Żadne umiejętności komputerowe nie są wymagane oraz wszystkie pliki i dokumenty zachowują bezpieczeństwo.

Podsumowanie opinii

Plusy

  • Prosty i intuicyjny interfejs
  • Bardzo szybko usuwa hasło z chronionych plików

Minusy

  • Wymaga aktywnego połączenia z Internetem do poprawnego działania
  • Kompatybilny tylko z wersjami MS Word i Excel od 97 do 2003
Aktualizacja informacji: