Office Password Breaker

Office Password Breaker 2.0

MS Word ve Excel dosyalarının kayıp şifrelerini çok kolay bir şekilde kaldırır
Kullanıcı puanı
4.2  (5 oy)
Oyunuz
En güncel sürüm:
2.0 (Tüm)
Geliştirici:
Password Unlocker Studio

Office Şifre Kırıcı, Word ve Excel şifre kırıcı programlarını tek bir sihirbaz altında birleştirmiştir. Parolaların ne kadar uzun ya da karmaşık olduğuna bakılmaksızın, MS Office 97-2003 ile oluşturulan Word belgelerinin ve Excel tablolarının şifrelerini anında kırmanızı sağlar.

İkisi bir arada Office Şifre Kırma Aracı.

Word/Excel 2003/2000/97 için unutulan şifreleri kırabilen, Word ve Excel şifre kırma işlemlerini birleştiren güçlü bir Office şifre kırma programı.

Yüksek Kurtarma Oranı ile Güçlü bir Araç.

MS Office Word ve Excel 97/2000/2003 dosyaları (*.doc, *.xls) için unutulan şifreleri ı%100'e yakın oranda kurtarmayı garanti eder? Ayrıca, tam sürümde Excel/Word şifrelerini 100 kez kırabilirsiniz.

Yüksek Şifre Kurtarma Hızı.

Şifre uzunluğu ve karmaşıklığı ne olursa olsun, şifrelenmiş MS Office dosyalarını saniyeler içinde otomatik oluşturulan kopyasıyla anında açar. Excel dosyası kopyasının parolası varsayılan olarak “999" iken, Word belgesinin kopyası şifreli değildir.

Son Derece Kolay ve Güvenli İşlem.

Kolay ve sezgisel arayüzü ile, bu gelişmiş Office şifre kurtarma programı, kolayca ve güvenli bir şekilde birkaç tıklama ile MS Office şifrelerini kırmanızı sağlar. Hiçbir bilgisayar becerisi gerektirmez ve tüm dosya ve belgelerin güvenliğini korur.

Özeti gözden geçir

Avantajlar

  • Basit ve sezgisel kullanıcı arayüzü
  • Korumalı dosyalarınızın şifrelerini çok hızlı bir şekilde kaldırır

Dezavantajlar

  • Düzgün çalışması için aktif bir İnternet bağlantısı gereklidir
  • Yalnız MS Word ve Excel 97 2003 sürümleri ile uyumludur
Bilgi güncellenme tarihi: