Office Password Breaker

Office Password Breaker 2.0

کلمه عبور فایلهای MS Word و Excel را به آسانی حذف می کند (شکستن رمز فایل)
امتیازدهی کاربر
5.0  (3 رأی)
رأی شما
آخرین نسخه:
2.0 (دیدن همه)
توسعه‌دهنده:
Password Unlocker Studio
Office Password Breaker با ترکیب و ادغام Word password remover و Excel password remover یک ابزار ساده قفل شکن ایجاد میکند. این ابزار امکان حذف یا شکستن فوری کلمه عبور فایل های Word و Excel را که در محیط MS Office 97-2003 ایجاد شده اند فراهم میکند، حتی اگر کلمه عبور طولانی یا پیچیده باشد.

ابزار دومنظوره بازیابی کلمه عبور آفیس.

ابزار دومنظوره Office Password Recovery با ترکیب و ادغام Word password remover و Excel password remover یک ابزار قدرتمند بازیابی کلمه عبور ایجاد میکند که قادر است کلمه عبور فراموش شده در Word یا Excel نسخه های 2003/2000/97 را بازیابی کند.

ابزار قدرتمند با ضریب بازیابی بالا.

بازیابی کلمه عبور فراموش شده برای فایلهای MS Office Word و Excel نسخه های 97/2000/2003 را با ضریب نزدیک به صد در صد گارانتی میکند? افزون بر آن شما میتوانید با نسخه کامل آن تا 100 بار کلمه عبور فایلهای Word و Excel را حذف کنید (قفل فایل ها را بشکنید).

سرعت بالای بازیابی کلمه عبور.

صرف نظر از اینکه کلمه عبور چقدر طولانی یا پیچیده باشد، بصورت اتوماتیک و فقط در چند ثانیه قفل فایلهای MS Office را با ایجاد یک نسخه کپی میشکند. نسخه کپی ایجاد شده Word کلمه عبور ندارد ولی کلمه عبور برای نسخه کپی Excel عدد 999 از پیش تعیین شده است.

استفاده بسیار آسان و امن.

این برنامه ارتقاءیافته بازیابی کلمه عبورفایلهای Office با برخورداری از رابط کاربری روان و کارآمد امکان بازیابی امن و آسان کلمه عبور فایلهای MS Office را تنها با چند کلیک در اختیارتان قرار میدهد. برای استفاده از این نرم افزار به مهارت کامپیوتری خاصی نیازی نیست و نیز تمام فایلها در وضعیت اولیه خود حفظ میشوند.

خلاصه بررسی

جنبه مثبت

  • رابط کاربر بسیار آسان و کارآمد
  • کلمه عبور فایلهای رمزگذاری شده را به سرعت حذف میکند

جنبه منفی

  • برای اینکه به درستی کار کند نیاز به اتصال به اینترنت هست
  • تنها با نسخه های 97 تا 2003 نرم افزارهای MS Word و Excel سازگار است
اطلاعات به روز شده در: